Východočeská - Pippichova

Sokol Česká Třebová
Závod o Štikův putoví štít Sokol Ústí nad Orlicí
Sokol Polička 1899
Otevření tělocvičny Vysoké Mýto 1902
Sokol Česká Třebová 1904
Slet Chrudim 1906
Sokol Trhová Kamenice 1908
Na paměť otevření sokolovny v Hlinsku 1908
Na paměť otevření sokolovny v Hlinsku 1908
Na paměť otevření sokolovny v Hlinsku 1908
Slet v Chocni 1910
Upomínka na veřejné cvičení Sokola v Tuněchodech 1911
25 let Sokola v Chrasti 1911
Upomínka na I. veřejné cvičení Sokola ve Slatiňanech 1911
Otevření sokolovny v Poličce 1911
Slet na Rychmburku 1912
Upomínka na II. cvičení jednoty Sokol ve Slatiňanech 1912
50 let Sokola - Pardubice 1913
Sokolská a divadelní slavnost v Chrudimi 1913
25 let sokola Ústí nad Orlicí 1913
Otevření tělocvičny - Horní Jelení 1913
Upomínka na první okrskové cvičení Sokola ve Slatiňanech 1913
20 let Sokola Trhová Kamenice 1913
25 let Sokola - Ústí nad Orlicí 1913
Slet I. okrsku župy Východočeské v Morašicích 1914
Veřejné cvičení - Zaječice 1914
Slet ve Svratce - 1914
Sokolský den na Vraclavi 1914
Slet v Pardubicích 1918
Slet v Lanškrouně 1921
Slet v Litomyšli - 1921
Slet káňat ve Vysokém Mýtě - 1921
Otevření tělocvičny - Choceň 1922
Slet káňat v České Třebové - 1922
Slet káňat v Litomyšli - 1922
Slet Hrochův Týnec 1923
Národní menšinová slavnost - Stráž na Pomezí 1923
Slet v Pardubicích - 1923
Otevření sokolovny - Litomyšl 1925
Otevření sokolovny- Nasavrky 1925
Slet v Chrudimi - 1925
Svobodu i menšinám Svitavy 1925 (postříbřený)
Otevření sokolovny - Litomyšl 1925
Svobodu i menšinám Svitavy 1925
Otevření sokolovny - Jimramov 1927
Otevření sokolovny - Chrast u Chrudimi 1927
Slet v Ústí nad Orlicí 1927
Slet Ústí nad Orlicí 1927
Slet v Ústí nad Orlicí 1927
10 letí RČS. TJ sokol Jimramov 1928
Sokol Svratka - 1928
Slet v Chroustovicích - 1929
Otevření sokolovny - Heřmanův Městec 1929
Zájezd Východočeské župy Pippichovy do Lanškrouna 1929
Slet v České Třebové - 1930
Otevření sokolovny - Dolní Sloupnice 1930
Sokol Česká Třebová 1930
Slet v Hlinsku v Čechách - 1930
Otevření sokolovny - Lázně Bohdaneč 1930
Slet v Tisové 1930
Slet v Pardubicích - 1931
Slet v Pardubicích - 1931
Slet Dolní Třebová 1931
25 let Sokola - Nasavrky 1931
Otevření sokolovny - Dolní Roveň 1932
Slet VIII. okrsku Vápenný Podol 1933
Slavnost kladení základního kamene k sokolovně v Brádle 1934
Slet IX. okrsku župy Východočeské ve Skutči 1934
Slet v Poličce 1934
Slet v Poličce 1934
Slet v Poličce 1934
Slet v Dvakačovicích 1934
Slet v České Třebové - 1935
Slet v České Třebové - 1935
Okrskové cvičení v Ostřetíně 1935
Slet v České Třebové - 1935
Okrskové cvičení v Orli 1935
Otevření sokolovny - Slatiňany 1936
30 let Sokola Nasavrky 1936
Veřejné cvičení Sokola ve Svaření 1936
40 let Sokola ve Svratce 1936
50 let Sokola Chrást 1936
Sokol Vysoké Mýto - 1937
Sokol Chrudim 1937
Slet Vysoké Mýto 1937
Župní slet Vysoké Mýto 1937
Slet Vysoké Mýto - 1937
Okrskové cvičení Parník 1938
75 let Sokola - Pardubice I. 1938
60 let - Chrast 1946
Slet v Chrudimi - 1947 (plný kov)
TJ Sokol Lanškroun 1947
Veřejné cvičení - Jimramov 1947
Slet v Chrudimi 1947 (plech)
Slet Vysoké Mýto - 1948
Slet v Chrastu 1948
100 let Vysoké Mýto
TJ Sokol Nasavrky 110 let 2016
TJ Sokol Nasavrky 110 let 2016