O stránce

Vítejte na mých stránkách věnovaných sokolských odznakům a medailím. Tato stránka vznikla v rámci bakalářské práce na ČVUT. Po přihlášení si můžete u jednotlivých předmětů označovat, zda je vlastníte. Karty předmětů jsou postupně doplňovány.


Novinky


14. duben 2019

Opravena chyba, kdy při uložení předmětu do sbírky na stránce vyhledávání došlo ke zmizení vyhledaných položek.


10. únor 2019

Přidán obsah sokolských žup Brněnská, Havlíčkova, Jana Máchala, Jana Žižky z Trocnova, Jeronýmova, Ještědská, Komenského, Krkonošská, Moravskoslezská, Orlická, Plukovníka Švece, Plzeňská, Podbělohorská, Podkrkonošská - Jiráskova, Severomoravská, Středomoravská, Valašská - Františka Palackého, Východočeská a Vyškovská. Tímto je základní obsah žup naplněn. Jsem si vědom, že stále značné množství odznaků chybí, jsem domluven s dalšími sběrateli a institucemi o focení a doplnění katalogu. Dále bude doplněn obsah zahraničních oddílů, různých medailí a různých odznaků.


25. ledna 2019

Přidán obsah sokolských žup Barákova, Blanická, Bratislavská - Masarykova, Budečská, Denisova, Fügnerova, Jičínská - Čížkova, Jungmannova, Karlovarská, Krále Jiřího, Krušnohorská - Kukaňova, Nitranská, Olomoucká, Pernštejnská, Podkarpatská - Edvarda Beneše, Podřipská, Pohronská - Detvan, Považská - Štefánikova, Pražská - Scheinerova, Prostějovská, Rakouská, Rakovnická, Rokycanova, Sladkovského, Slovácká, Středočeská - Podlipného, Těšínská a Východoslovenská - Jána Kollára


8. ledna 2019

Přidán obsah I. - XI. Všesokolskýho sletu a žup Hanácká, Husova a Tyršova a části ostatních žup.